Popüler aramalar: Render Bilgisayarlari // Notebook //  Sunucu //

Sınırlı teklif: -20% tüm ürünlerde

   

Render FARM Nedir ?

Render farm birçok bilgisayardan oluşan bir sistemdir. Renderlarınız hızlı bir şekilde alınır ve size teslim edilir. Teslim süreleri genelde sizin sahne ve dosya yapısına göre değişir. 1.000.000 polygonluk bir sahne ile 250.000 polygonluk sahnenin render sürreleri farklı olacaktır. Render Farmımız da bulunan bilgisayarların özellikleri AMD Ryzen 9 ve Intel I7 işlemcilerden oluşmaktadır. Şuan sadece Tek Kare renderlar için ve Vray Render Motoru, Corona Render Motoru, Arnold Render Motoru ve Autodesk 3ds Max 2023 ve 2024 Sürümleri için Render Farm hizmet vermektedir. Dosyalarınızı aşağıdaki forrmu doldurarak bize gönderebilirsiniz. Dosyalarınızı bize gönderirken rar veya zip formatında olması ve 3ds Max içinde Archive komutu ile hazırlamanız gerekmektedir, Texture ve kaplama sorunu yaşamamak için.

Render farm, yüksek performanslı bilgisayarların kullanılarak render (işleme) yapılmasına denir. Render farm (işleme çiftliği) barındırıcı firmada daha fazlaca bilgisayar olduğu için ismini buradan alır. Belirli programlarda gerçekleştirdiğiniz çizim ya da 3d modellemelerinizi kendi bilgisayarınızı yormadan daha performanslı şekilde bu hizmeti veren yerlerden alabilirsiniz.

Render Farm Ne İşe Yarar?

Yüksek performanslı bilgisayarların sağlayıcı tarafından kiralanıp, görüntü işleme gibi hizmetlerde kullanılmasıdır. Kişi ya da kurumların kendi bünyelerindeki düşük render (işleme) performansından dolayı daha yüksek özellikli bilgisayarları kiralayarak daha hızlı şekilde render almalarına olanak sağlar. Bu sayede kişi kendi bilgisayarını sorunsuzca kullanmaya devam ederken farmda olan bilgisayarından da hızlıca görüntüsünü işleyebilir. Üstelik kendi bilgisayarından olduğunda daha performanslı şekilde işlemlerini tamamlayabilirler çünkü render farm makineleri bu hizmet için oldukça yüksek performanslı donanımların birleştirilmesi ile oluşturulmuştur.

Render Farm Avantajları:

  • Daha hızlı sonuç
  • Daha yüksek performans
  • Kendi bilgisayarınızda aşırı ısınma ve güç kaybı olmaz
  • Kesintisiz işlem

Dosyami Nasil Rendera Gönderirim ?

Öncelikle asagida yer alan formu doldurarak dosyanizi bize gönderebilirsiniz, sonrasinda dosyaniz incelendikden sonra tarafimizdan aranacaksiniz ve islemlerin nasil devam edecegi hakkinda sizi bilgilendirecegiz. Render isleminiz tamamlandiginda cikan dosyalarinizi size mail yolu ulastiracagiz. Ücretlendirme asamasinda özellikle animasyon render secerseniz animasyonunuz kac saniye ise adet kisminda o kadar arttirmaniz gerekmektedir. Ayni islemi tek kare render seceneginde de yapmaniz gerekmektedir.


Render Farm Ücretleri

*Intel ve AMD Ryzen işlemciler Kullanılmaktadır.

  • Render FARM

  • Should be Empty:
Now create your own Jotform - It's free!Create your own Jotform
Bize Yazin
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Scan the code
Merhaba 👋
Nasil Yardimci Olabiliriz?
ödeme logo